niedziela, 1 stycznia 2012

TAG - 5 noworocznych kosmetycznych postanowień                                                              ZASADY:

1. Podaj kto Cię otagował;
2. Wymień 5 postanowień noworocznych dotyczących kosmetyków;
3. Nominuj 5 kolejnych bloggerek i daj im znać :)
 Zostałam otagowana przez włosowo-kosmetycznie.  Bardzo Ci dziękuję ;*

1. Pierwsze i najważniejsze - ograniczyć kupowanie kosmetyków, szczególnie tych do włosów i ciała. Nie mieszczą mi się już w szafce w łazience (a jest dość duża). Gdy kupuję kosmetyki, to odrazu na zapas. Trzeba z tym skończyć :)
2. Regularnie stosować maseczki na twarz -  zawsze mam z tym problem, każdego wieczora jestem zbyt zmęczona i nie mam czasu, żeby te maseczki nakładać. Ale muszę się postarać, bo sekret działania kosmetyków tkwi w systematyczności. 

3. Zacząć wykorzystywać do końca napoczęte kosmetyki, nie otwierać nowych - w ten uzbierało mi się sporo takich pootwieranych opakowań i czasem nie wiem, czego użyć. Chyba będę musiała wprowadzić "projekt denko" w swoje życie :) 

4. Muszę całkowicie przestawić się na mineralne kosmetyki - jak na razie używam tylko mineralnego podkładu, ale przydałby mi się też korektor i róż oraz cienie, najbardziej podobają mi się te z Lily Lolo :)

5. Kupić suplementy diety i regularnie je zażywać - koniecznie muszę mieć Skrzypowitę, drożdże w tabletkach, jakieś multiwitaminy. Pielęgnacja od zewnątrz to nie wszystko :)

Taguję wszystkie blogerki, które chcą wziąć udział w tym tagu, a jeszcze tego nie zrobiły :)

Pozdrawiam, Lissa :)

3 komentarze:

  1. Również myślałam o zaczęciu brania drożdży w tabletkach. Powodzenia:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mnie to te tagi już denerwują hehe co chwile co innego wymyślają ;d

    OdpowiedzUsuń